know how

RADOST STAVĚT

Každá stavba je plná výzev. Stále pokročilejší stavební techniky, složitější dodávky technologických celků a přísnější rozpočty jsou realitou každodenního života, se kterou se musí vyrovnat každý investor. S BBP Stavby se díky našemu zkušenému týmu a dlouholetému know how nebudete muset obávat jakýchkoliv nečekaných situací, které na stavbě vzniknou. Máme vždy pod kontrolou nejen veškeré procesy a technologie, ale také náklady spojené s realizací projektů.

individuální přístup

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JSTE VY

Každý rok vyroste spousta důležitých staveb. Pro vás je ale důležitá ta vaše. Proto je pro nás nejdůležitější individuální přístup k zákazníkům. V BBP Stavby spojujeme užitečné technologie s tradičními hodnotami jako je zkušenost, praxe a know how a vše používáme ve váš prospěch. Díky stálému prohlubování našich schopností můžeme být trvale rostoucí a respektovanou stavební firmou a jsme spolehlivým partnerem významných veřejných i privátních investorů.

systém řízení

INTEGROVANÝ SYSTÉM ŘÍZENÍ

V BBP Stavby máme zavedeno dvanáct systémů managementu, které dohromady vytvářejí ucelený integrovaný systém řízení. Tyto certifikované a mezinárodně uznávané systémy, mezi nimiž jsou mj. certifikace ISO 9001, 18001 a 14001 nám pomáhají plnit požadavky všech předepsaných norem a dosahovat vysoké kvality všech dodávek.

Silné zázemí

BYSTROŇ GROUP

Prostřednictvím společníků je BBP Stavby propojena se stavební skupinou BYSTROŇ Group a.s.. Historie Bystroň Group sahá do roku 1994 a základním předmětem činnosti skupiny jsou všechny obory stavebnictví a související služby. Společnost má za sebou více než 500 významných projektů na Českém trhu, získala řadu ocenění a je vyhledávaným partnerem velkých i malých zadavatelů. Obrat skupiny vykazuje ve stagnujícím českém stavebnictví dynamický růst.

www.bystrongroup.cz

životní prosředí

VĚDOMÍ ODPOVĚDNOSTI

BBP Stavby využívá všechny efektivní technologie, jejichž společným cílem je snížení dopadů na životní prostředí. Zodpovědnost vůči naším zákazníkům, dodavatelům i zaměstnancům stejně jako ochrana životního prostředí a ochrana přírodních zdrojů je pevným základem firemní strategie.