občanská vybavenost

NOVÁ KVALITA ŽIVOTA

BBP Stavby se zaměřuje zejména na stavby občanské vybavenosti. Naše know-how je založeno na vzdělání a praxi zkušeného týmu stavitelů, kteří mají za sebou ty nejnáročnější projekty jako jsou modernizace škol a školek, nemocnic, sportovišť, domovů pro seniory, divadel, kin apod. Společnost BBP Stavby pro své klienty zabezpečuje jak komplexní výstavbu budov na klíč, tak dodávku nejrůznějších částí staveb jako jsou obvodové pláště budov, okenní výplně, zdroje tepla apod. Naše služby nabízíme klientů ze soukromého i veřejného sektoru.

bytové stavby

LEPŠÍ BYDLENÍ

BBP Stavby provádí komplexní revitalizace bytových domů, zateplování fasád, sanaci a statické zajištění defektů železobetonových konstrukcí, zasklívání lodžií, výměnu oken, vstupních dveří, rekonstrukce domovních rozvodů elektřiny, vody, kanalizace a plynu, generální opravy střech, výměny výtahů a další související práce. Kvalita, spolehlivost, zkušenosti a inovace jsou hodnoty, kterými se při revitalizacích bytových domů řídí naše společnost.

technologické dodávky

VŠE, CO SI DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT

BBP Stavby nabízí kompletní dodávky technologických celků jako jsou dodávky a služby v oblasti elektroinstalací průmyslové, občanské a bytové výstavby a dodávky technických zařízení budov (dodávky a montáž větracích, klimatizačních zařízení, rozvody vody, plynu a kanalizace, měření a regulace, zabezpečovací systémy, osvětlení, výtahy, počítačové a kamerové sítě, dodávky tepelných zařízení jako jsou kotelny, tepelná čerpadla včetně dodávek solárních a fotovoltaických systémů).